30-мм ствол КБА-2-01 для автоматичної гармати ЗТМ1

Уніфікований бойовий модуль "Шквал" КБА.105

Читати далі

30-мм ствол КБА.113 для автоматичної гармати ЗТМ2

Читати далі

125-мм гладкоствольна танкова гармата

Читати далі

Полегшений міномет калібру 82 мм

Читати далі

Гранатомет КБА-117

Читати далі

Гранатомет КБА-119

Читати далі

25/05/2020

Привітання 34-річчям з дня заснування нашого підприємства!

Шановні працівники та ветерани підприємства!

 

Сердечно вітаємо Вас з 34-річчям з дня заснування нашого підприємства!

       Упродовж своєї славної історії наше підприємство пройшло великий шлях розвитку – від спеціалізованого конструкторського бюро “КБ-86” до підприємства–учасника Державного концерну “УКРОБОРОНПРОМ” та досягло значних успіхів в своїй галузі. Приємно зазначити, що незважаючи на економічні та інші виклики сьогодення, нам є ким і чим пишатися. Ми довели собі та іншим, що здатні йти вперед навіть у найскладніші часи, і спроможні долати проблеми та вирішувати всі поставлені перед нами завдання.

      Але найголовніше – це наш великий колектив однодумців, для яких наше рідне підприємство стало важливою невід’ємною частиною життя! Упевнені, що Ваші наполегливість, сумлінність та високий професіоналізм у поєднанні з безцінним досвідом Ваших колег різних поколінь і надалі залишатимуться надійним фундаментом розвитку оборонно-промислового комплексу України. Прийміть щиру вдячність за Вашу виняткову самовіддачу та результативність у виконанні своїх фахових обов’язків.

      Цього святкового дня щиро бажаємо всьому колективу міцного здоров’я, добробуту, безупинного руху до успіхів, наснаги, оптимізму, впевненості у майбутньому, натхнення в щоденній праці, реалізації творчих планів, вагомих здобутків, оригінальних ідей та реальних можливостей для їхнього втілення! Хай Вам щастить на нелегкому й почесному професійному шляху!